Podstrona: Informacja o instalacji programu STATISTICA / Wizytówka pracownika PRz

Informacja o instalacji programu STATISTICA

15-07-2023 r.

INSTALACJA NOWEJ WERSJI (ważnej do 2024 r.)

Na stronie https://ci.prz.edu.pl/uslugi/licencje-oprogramowania/statistica-dla-prac-i-studprz/133-instalacja znajduje się uczelniana wersja programu STATISTICA 13, dostępna dla wszystkich pracowników i studentów po zalogowaniu.

Osoby, które miały zainstalowany program STATISTICA, który utracił ważność 31.08.2023 nie muszą go instalować ponownie, a mogą spróbować przedłużyć jego działanie. Zostało to opisane w części PRZEDŁUŻENIE DZIAŁANIA STATISTICA ZAINSTALOWANEJ PRZED 1 WRZEŚNIA 2022.

W przypadku konieczności instalacji trzeba wybrać odpowiednią do swoich zasobów systemowych wersję programu (w języku polskim) oraz kody instalacyjne.

Proszę zapoznać się z instrukcją instalacji.

UWAGA: Przed rozpoczęciem instalacji należy wypełnić kartę rejestracyjną użytkownika, w zamian nie trzeba już logować się do poczty w trakcie instalacji. Szczegóły poniżej

KARTA REJESTRACYJNA

Każdy użytkownik przed zainstalowaniem oprogramowania powinien wypełnić kartę rejestracyjną zamieszczona na stronie www.statsoft.pl/Site_License/rz86136prz.php. Informacje w niej zawarte będą przesyłane w celu rejestracji użytkownika i do administratora licencji. Uwaga - podczas rejestracji trzeba podać swój uczelniany mail.

Uwaga: Na stronie rejestracji mamy 'nie do końca precyzyjną' informację:
"Po wypełnieniu karty rejestracyjnej od uczelnianego administratora licencji zostaną przesłane na podany adres e-mail informacje w jaki sposób można uzyskać dostęp do oprogramowania Statistica."
Po wypełnieniu karty rejestracyjnej należy od razu przystąpić do instalacji z użyciem plików jak poniżej. Podczas instalacji znowu pojawi się krótki formularz rejestracyjny, gdzie należy podać ten sam swój e-mail.

Powrót do listy aktualności